tisk
,
kontakt
,
home
,
přihlásit
,
English
Vyhledávání:
obce dle názvu
subjekty dle názvu
osoby dle jména
zřiz. organizace dle názvu
na celém území ČR
na aktuálním území
home
>
Ústecký
Ústecký kraj
Záložky
Základní údaje
Další údaje
Struktura organizace
Kontaktní osoby
Zřizované organizace
Správní obvody a úřady
Odkazy
Sestava dle 106/1999 Sb.
Mapa územního celku
Kontaktní osoby
Vše
VIP
A
B
Č
D
F
H
J
K
L
M
N
P
R
S
Š
T
V
W
Z
Adamcová Zdeňka
[referent]
Andresová Blanka
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozpočtu a financování]
Antošová Helena
[referent]
Arandjičová Sandra
[referent]
Ašenbrenerová Gabriela
[referent]
Babická Alena
[referent]
Baierová Ivana
[referent]
Balvínová Květuše
[referent]
Barák Karel
[referent]
Barátová Miroslava
Bárta Jiří
[referent]
Bartáková Pavlína
[referent]
Bartoňová Zdeňka
[referent]
Bartošová Michaela
[referent]
Baťková Dana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení veřejnosprávní finanční kontroly]
Bednář Jindřich
[referent]
Belej Radek
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Benda Petr
[radní] [Rada]
Bendlová Monika
[referent]
Bergmannová Hana
[vedoucí oddělení, pověřena zastupováním vedoucí oddělení stavebního řádu]
Bernas Mirko
[radní] [Rada]
Beyblová Soňa
[referent]
Bezděková Jana
[referent]
Bischoffiová Jana
[referent]
Brázda Petr
[referent]
Brázda Petr
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Bubeníček Oldřich
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Budjač René
[radní, uvolněný člen zastupitelstva] [Zastupitelstvo kraje]
Burian Tomáš
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení životního prostředí]
Čermák Jan
[radní] [Rada]
Černá Jana
[nezařazeno, sekretariát p. Husáka a JUDr. Lavičky]
Černá Jana
[nezařazeno, sekretariát JUDr. Lavičky a p. Husáka]
Černá Michaela
[nezařazeno, sekretariát p. Vonky]
Černá Michaela
[nezařazeno, sekretariát p. Vonky]
Doležal Vlastimil
[zastupitel, neuvolněný člen zastupitelstva] [Zastupitelstvo kraje]
Dostál Stanislav
[vedoucí odboru, vedoucí odboru ekonomického]
Doubrava Jaroslav
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Drlý Ladislav
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Dudová Martina
[referent]
Dvorská Alena
[referent]
Fajfrová Jana
[nezařazeno, sekretariát Ing.Budjače a MUDr.Záhorského]
Fajfrová Jana
[nezařazeno, sekretariát Ing.Budjače a MUDr.Záhorského]
Fiala Petr
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Fišera Arno
[náměstek hejtmana] [Rada]
Foldyna Jaroslav
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Franěk Jindřich
[vedoucí odboru, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství]
Hajšman Pavel
[vedoucí oddělení, vedoucí Oddělení fondů a programů EU]
Harašta Štěpán
[vedoucí odboru, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy]
Haškovcová Olga
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Hejnová Simona
[vedoucí odboru, vedoucí odboru legislativně-právního]
Hlinka Jiří
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Hofmann Václav
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Holečková Marcela
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení grantových schémat a fondů EU]
Holíková Vlasta
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ekonomiky státních financí]
Hoskovcová Jana
[nezařazeno, sekretariát Ing. Koudy a p. Terbera]
Hoskovcová Jana
[nezařazeno, sekretariát Ing. Koudy a p.Terbera]
Hrebičková Olga
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Husák Petr
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Jakubec Petr
[radní] [Rada]
Janovská Jiřina
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení pžezkumu hospodaření obcí]
Jelínek Jan
[vedoucí odboru, vedoucí odboru informatiky a organizačních věcí]
Jeníčková Hana
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Jeníčková Lenka
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Jeřábek Jakub
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení dopravní obslužnosti kraje]
Johnová Iva
[vedoucí odboru, vedoucí odboru kontroly]
Kadlecová Zuzana
[vedoucí odboru, vedoucí odboru regionálního rozvoje]
Kassal Aleš
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Klika Martin
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Kohout Jiří
[referent]
Komínek Jaroslav
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Končel František
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení veřejných zakázek]
Konopásek Aleš
[vedoucí odboru, vedoucí odboru kanceláře hejtmana]
Körner Stanislav
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělenídopravně-správních agend]
Kotlíková Kateřina
[referent]
Kouda Pavel
[náměstek hejtmana] [Rada]
Kovářová Zdeňka
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení personálních věcí a vzdělávání]
Kozák Rudolf
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Krampera Stanislav
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení hospodářské správy]
Krčmárik Karel
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Krejza Tomáš
[vedoucí oddělení, pověřený vedením oddělení informatiky]
Krunčíková Ida
[nezařazeno]
Krydlová Taťána
[vedoucí odboru, vedoucí odboru životního prostředí a zemědělství]
Kříž Tomáš
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Kubal Josef
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Kuráňová Jana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení památkové péče]
Kuszniruková Jaroslava
[vedoucí odboru, pověřena vedením odboru]
Kvapilová Diana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení zemědělství]
Laňková Klára
[vedoucí oddělení]
Lavička Zdeněk
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Lavičková Jana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociálně-zdravotní správy]
Lísalová Ivetta
[nezařazeno, sekretariát odboru kanceláře hejtmana]
Lízlová Lenka
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Macík Josef
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Mach Jiří
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení humanitních činností]
Matěchová Eva
[referent]
Mezian Hassan
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Michálek Petr
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení pozemních komunikací]
Milerová Květoslava
[vedoucí odboru, vedoucí odboru správních činností a Krajský živnostenský úřad]
Mojžíš Petr
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Mojžíšková Alice
[nezařazeno]
Nétek Josef
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Novák Petr
[vedoucí odboru, vedoucí odboru kultury a památkové péče]
Novotná Jolana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení územního plánování]
Novotný Karel
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Pémová Jitka
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení sociálně-zdravotní péče]
Perna Ivo
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Pikal Jaroslav
[zástupce ředitele, zástupce ředitele KÚ]
Pípal Petr
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Ploner František
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení všeobecné kontroly a stížností]
Poloncarzová Hana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení organizací a koncepcí]
Pospíšilová Milena
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení organizačního]
Poupalová Ludislava
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správního]
Rybák Stanislav
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Ryšánková Jana
[radní] [Rada]
Ryšavý Petr
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Seifert Josef
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Severa Petr
[vedoucí odboru, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví]
Scheuflerová Anna
[nezařazeno, sekretariát Ing. Fialy]
Scheuflerová Anna
[nezařazeno, sekretariát Ing. Fialy]
Schubertová Dita
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení krajský živnostenský úřad]
Schwarz Bronislav
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Smrčka Jiří
[vedoucí odboru, vedoucí odboru investičního]
Soukupová Jana
[nezařazeno, Vedoucí oddělení spisové a archivní služby]
Stádník Jindřich
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Stehlík Stanislav
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Strakoš Martin
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Svoboda Josef
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení regionálního rozvoje]
Šimák Jindřich
[vedoucí odboru, vedoucí odboru majetku]
Šimáková Pavla
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení účetnictví]
Škařupová Martina
[vedoucí útvaru, vedoucí útvaru interního auditu]
Špičák Bronislav
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Štrymplová Hana
[nezařazeno]
Šulc Jiří
[radní] [Rada]
Šváchová Zdeňka
[nezařazeno, sekretariát JUDr. France]
Švec Jaroslav
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení správních činností]
Švehlová Zdenka
[vedoucí odboru, vedoucí odboru územního plánování a stavebního řádu]
Tachecí Josef
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Terber Antonín
[zastupitel, uvolněný člen zastupitelstva] [Zastupitelstvo kraje]
Teufl Zdeněk
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení investic a údržby majetku kraje]
Tlustá Magdaléna
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení právního]
Truhlářová Simona
[nezařazeno]
Tschakert Jiří
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení evidence a účtování majetku]
Tulisová Ivanka
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení přestupků a kontroly]
Týlová Hana
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení služeb a koordinace]
Vacek Miroslav
[vedoucí oddělení, pověřen vedením oddělení]
Vajcová Jaroslava
[referent]
Válka Jiří
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení cestovního ruchu]
Vaňhová Jana
[hejtman, hejtmanka] [Hejtman]
Vávrová Helena
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení rozpočtu a výkaznictví obcí]
Veltruský Václav
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení ochrany životního prostředí a udržitelného rozvoje]
Vlaháčová Soňa
[referent]
Vokatý Zdeněk
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Vonka Radek
[radní] [Rada]
Waicová Dagmar
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Zemaník Milan
[ředitel úřadu] [ředitel Krajského úřadu]
Zíka Tomáš
[zastupitel] [Zastupitelstvo kraje]
Vše
VIP
A
B
Č
D
F
H
J
K
L
M
N
P
R
S
Š
T
V
W
Z
poslední úprava:
syncCzp
,
10.04.2012 14:40:10
Historizace (stav k datu)
Datum:
Historie změn
změny za poslední týden
změny za poslední dva týdny
od
do
(den.měsíc.rok)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
tisk
,
home
,
přihlásit
,
English