Kontaktní osoby
- Andréová Simona [asistentka] [Odbor kancelář tajemníka]
- Andrlová Miroslava [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Aubrechtová Kateřina [referent]
- Barešová Eva [referent] [Odbor životního prostředí]
- Bartušková Ivana [referent] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Beneš Pavel [referent] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Beranová Olga [referent] [oddělení vnitřních věcí]
- Blahutová Marcela [referent] [oddělení vnitřních věcí]
- Bluma Pavel [referent] [Odbor rozvoje a investic]
- Boháčková Etela [referent] [Odbor životního prostředí]
- Brašnová Eva [vedoucí odboru, vedoucí FO]
- Červený Luděk [referent] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Červinka Josef [referent] [Odbor majetkoprávní]
- Červinková Drahomíra [vedoucí odboru, vedoucí majetkoprávního odboru] [Odbor majetkoprávní]
- Červinková Drahomíra [nezařazeno] [Odbor majetkoprávní]
- Červinková Helena [vedoucí odboru, vedoucí odboru rozvoje a investic] [Odbor rozvoje a investic]
- Děd Petr [informatik] [Odbor kancelář tajemníka]
- Dědová Ilona [referent] [Odbor školství a památkové péče]
- Devera Radek [referent] [Odbor majetkoprávní]
- Dočkalová Kateřina [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Dokoupil Aleš [vedoucí odboru, vedoucí odboru vnitřních věcí] [Odbor vnitřních věcí]
- Dvořák Jiří [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Dykasová Jana [referent] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Fabo Juraj [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Fabová Radka [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Filová Katuše [referent, zástupce vedoucího OVV] [oddělení správních činností]
- Franc Otakar [referent] [Odbor rozvoje a investic]
- Fukalová Zuzana [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Gazdová Dana [referent] [oddělení správních činností]
- Gondorčín Jiří [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Gonová Ilona [referent] [Odbor životního prostředí]
- Hájovská Svatoslava [referent] [Odbor majetkoprávní]
- Hendrichová Sabina [referent] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Honzíková Vladimíra [referent] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Horváthová Kamila [referent] [oddělení správních činností]
- Hudousková Hana [referent] [Odbor rozvoje a investic]
- Janoušková Jana [referent] [Odbor školství a památkové péče]
- Javůrková Ivana [referent] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Jeřábek Hubert [referent] [Odbor životního prostředí]
- Jeřábková Pavlína [referent] [Odbor finanční]
- Kantnerová Marie [referent] [oddělení správních činností]
- Klimešová Marie [referent] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Klímová Daniela [referent, zaměstnanec FO] [Odbor finanční]
- Kohútová Vlasta [referent, referent KŘ] [Odbor kancelář tajemníka]
- Kopčová Marta [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Košátko Pavel [referent] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Košvancová Jitka [referent] [oddělení správních činností]
- Kovaříková Pavlína [referent] [Odbor finanční]
- Kožnar Josef [vedoucí odboru, Vedoucí odboru školství a kultury] [Odbor školství a památkové péče]
- Krhounová Daniela [referent] [Odbor majetkoprávní]
- Kubíčková Vladana [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Kulířová Miloslava [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Kunc Martin [referent] [Odbor majetkoprávní]
- Kyselová Vladimíra [referent] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Líbalová Lenka [referent] [Odbor školství a památkové péče]
- Litomerická Magdalena [referent] [Odbor majetkoprávní]
- Machačová Milena [referent] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Maršálková Bohdana [referent, zaměstnanec OŽP] [Odbor životního prostředí]
- Merglová Iva [referent] [Odbor finanční]
- Mišoňová Alena [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Moravec Bohuslav [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Mošna Martin [referent] [Odbor majetkoprávní]
- Mrázková Anna [referent] [Odbor školství a památkové péče]
- Nejedlá Aneta [referent] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Nekovářová Alena [referent] [Odbor rozvoje a investic]
- Němcová Hana [referent, zástupce vedoucí MO] [Odbor majetkoprávní]
- Němcová Marcela [vedoucí odboru, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Novák Daniel [referent] [Odbor životního prostředí]
- Nováková Marie [referent] [Odbor finanční]
- Nymsová Ivona [referent] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Pajdrmanová Renata [referent] [Odbor finanční]
- Pánek Josef [referent, zástupce vedoucí OSVZ] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Pěchoučková Kristina [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Pichová Helena [referent] [Odbor finanční]
- Planetová Jitka [referent] [Odbor vnitřních věcí]
- Planetová Jitka [referent] [oddělení hospodářské správy]
- Pokorná Iveta [referent] [Odbor finanční]
- Poláková Marcela [referent] [Odbor finanční]
- Polónyiová Kristina [referent] [Odbor majetkoprávní]
- Prexlová Kateřina [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Provazníková Miloslava [referent] [Odbor finanční]
- Pšenička Miloš [referent] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Rabová Petra [referent] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Rolko Miroslav [vedoucí odboru, vedoucí odboru ŽP] [Odbor životního prostředí]
- Rolková Ludmila [referent] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Rousová Petra [referent] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Růžička Milan [referent] [Odbor životního prostředí]
- Říha Roman [vedoucí odboru, vedoucí ODSH] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Smerekovská Jarmila [vedoucí odboru] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Stuchlová Kateřina [referent] [Odbor rozvoje a investic]
- Svoboda František [vedoucí odboru, vedoucí odboru VÚP] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Svoboda Vladimír [referent] [Odbor životního prostředí]
- Šafandová Miroslava [referent] [oddělení hospodářské správy]
- Šenovská Jaroslava [referent] [Odbor majetkoprávní]
- Šnejd Zdenek [referent] [oddělení správních činností]
- Špelinová Ludmila [referent] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Štanglová Dagmar [referent] [Odbor kancelář tajemníka]
- Šťastná Ladislava [referent] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Štelmák Pavel [referent] [Odbor životního prostředí]
- Štelmák Pavel [referent, tajemník PK] [Odbor životního prostředí]
- Štruplová Hana [referent] [oddělení správních činností]
- Trávníčková Iveta [referent] [oddělení vnitřních věcí]
- Uhlík Zdeněk [tajemník] [Odbor kancelář tajemníka]
- Uhlířová Lucie [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Vágnerová Hana [referent] [Odbor výstavby a územního plánování]
- Váchová Marcela [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Vanická Jiřina [referent] [Odbor finanční]
- Vlková Eva [referent] [oddělení správních činností]
- Vlková Lucie [referent] [Odbor dopravy a silničního hospodářství]
- Voleská Jana [referent] [oddělení vnitřních věcí]
- Voltrová Alena [referent] [oddělení správních činností]
- Vrána Petr [starosta]
- Vrbová Soňa [referent] [Odbor rozvoje a investic]
- Zítka Petr [informatik] [Odbor kancelář tajemníka]
- Zítková Marie [referent] [Odbor obecní živnostenský úřad]
- Žaloudková Lenka [referent] [Odbor sociálních věcí a zdravotnictví]
- Žižka Bohumil [informatik] [Odbor kancelář tajemníka]
poslední úprava: czechpoint@cz, 30.05.2024 09:34:24