print
,
contact
,
home
,
login
,
česky
Search for:
municipalities by name
subjects by name
persons by name
Organizations established by self-government by name
the whole territory of the State
the current territory
home
>
Královéhradecký
> ORP
Hradec Králové
> POÚ
Hradec Králové
>
Hradec Králové
Statutární město Hradec Králové
Tabs
Basic info
Statistics
Other info
Organization structure
Contacts
Organizations established by self-government (legal entities of the region)
administrative districts and offices
Links
Report by Act no. 106/1999 Coll., on Free Access to Information
View the territoy on the map
Contacts
All
VIP
A
B
C
Č
D
E
F
G
H
Ch
J
K
L
M
N
O
P
R
Ř
S
Š
T
U
V
Z
Adlafová Pavlína
[referent]
Bártíková Jana
[referent]
Bartušová Markéta
[tajemník]
Bastlová Martina
[referent]
Bažatová Eva
[referent]
Bédiová Alena
[referent]
Bednář Josef
[referent]
Bednářová Danuše
[referent] [oddělení právní]
Beková Jana
[referent]
Bencová Jitka
[referent] [Odbor hlavního architekta]
Benetková Zlatuše
[referent]
Berky Vimrová Magda
[referent]
Blehová Jana
[referent]
Boháčová Anna
[referent]
Boháčová Jana
[referent]
Boubínová Martina
[nezařazeno] [Odbor správní]
Bruna Tomáš
[nezařazeno] [Městská policie]
Bryndová Lucie
[referent]
Bulena Tomáš
[referent]
Cvrčková Alena
[referent]
Čapek Tomáš
[informatik]
Čepelková Dominika
[referent]
Černá Ivana
[referent] [Odbor životního prostředí]
Červinková Martina
Čtvrtečková Natálie
[referent]
Čvančarová Lucie
[referent]
Dernerová Lenka
[referent]
Divecká Kateřina
[referent]
Domek Martin
[referent]
Drbalová Blanka
[referent]
Dubec Ivan
[vedoucí oddělení]
Eliášová Jana
[referent]
Erbenová Eliška
[referent]
Exner Jaromír
[nezařazeno]
Falta Jan
[vedoucí odboru]
Faltová Dana
[nezařazeno, asistentka náměstka] [Kancelář primátora]
Fejfarová Eliška
[referent]
Fikrová Jaroslava
Fink Zdeněk
[primátor]
Frydrych Jindřich
[vedoucí odboru]
Gloserová Helena
[referent]
Gremlicová Linda
[referent]
Gűrtlerová Lucie
[referent]
Hájková Kamila
[referent]
Halíková Eva
[referent]
Havelková Irena
[informatik]
Havelková Irena
[informatik, správce databází a aplikací]
Hendrychová Jitka
[nezařazeno, asistentka primátora] [Kancelář primátora]
Hermanová Šárka
[referent]
Hlavatý Rudolf
[referent] [Odbor životního prostředí]
Hniková Romana
[referent] [oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel]
Holíková Lucie
[referent]
Horáková Iveta
[referent] [oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel]
Horáková Miroslava
[referent]
Hornová Milena
[referent]
Hrdinová Zuzana
[referent]
Huková Radka
[referent]
Hušek Ivan
[vedoucí odboru]
Hynek Pavel
[referent]
Chlíbková Kateřina
[referent]
Chlubnová Lenka
[referent] [Odbor investiční]
Chocholoušová Jitka
[referent]
Chudá Simona
[referent] [oddělení živnostenských oprávnění]
Janatová Kateřina
[referent] [Odbor správní]
Jandík Michal
[vedoucí odboru]
Janebová Hana
[referent]
Janura Josef
[nezařazeno]
Ježek Robert
[referent]
Jirková Žofie
[referent] [Odbor dopravy]
Jirků Otakar
[referent] [oddělení živnostenských oprávnění]
Justová Eva
[referent]
Kabrhel Martin
[referent] [oddělení pozemních komunikací]
Karásková Martina
[referent]
Kašková Edita
[nezařazeno] [Městská policie]
Kašparová Terezie
[referent]
Komárková Kateřina
[referent]
Korbelová Bohumila
[referent]
Kosinová Jana
[referent]
Kotala Jiří
Kotásková Hedvika
[referent]
Koutníková Zuzana
[referent]
Kovařík Lukáš
[nezařazeno]
Krafková Kateřina
[referent]
Krupičková Miloslava
[referent]
Kříž Jaroslav
[nezařazeno, vedoucí oddělení personálního] [Kancelář tajemníka]
Kubánková Petra
[referent]
Kubátová Pavla
[referent]
Kubec Jiří
[referent]
Kučera Antonín
[nezařazeno]
Kudějová Dana
[referent]
Kynčlová Alica
[referent]
Kynčlová Alica
[nezařazeno, referent - ZŠ, MŠ, ZUŠ, DDM]
Lámus Petr
[vedoucí odboru] [oddělení živnostenských oprávnění]
Lovasová Iva
[referent]
Luňáčková Cecílie
[referent]
Lungová Barbora
[referent]
Luštík Martin
[referent]
Machaňová Alena
[referent]
Marková Olga
[referent]
Markovičová Radka
[referent]
Melicharová Joaneta
[referent] [Odbor hlavního architekta]
Michl Zdeněk
[referent]
Míšková Lenka
[referent]
Mokren Aleš
[nezařazeno, vedoucí odboru kultury, sportu a cestovního ruchu ] [Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu]
Mrkvičková Hana
[referent]
Nagy Andrea
[nezařazeno]
Nagy Jan
[vedoucí odboru]
Nagyová Lenka
[referent]
Nejl Radek
[referent]
Novák Lukáš
[informatik]
Novák Petr
[informatik]
Nováková Mirka
[referent]
Novotná Jana
[referent] [oddělení matrik]
Orság Jan
[referent]
Paroubková Naděžda
[referent]
Pavlíček Michal
[referent]
Pavlišová Romana
[referent] [oddělení živnostenských oprávnění]
Pfaff David
[referent]
Pirklová Martina
[nezařazeno]
Plchová Kateřina
[referent]
Polák Jiří
[referent]
Potůčková Kateřina
[referent] [Odbor životního prostředí]
Rak Libor
Riegerová Lenka
[referent]
Richtrová Vanda
[referent]
Rydlová Jana
[referent]
Řičařová Kateřina
[referent]
Řišica Jaromír
[referent]
Salášková Kateřina
[referent]
Sedláková Kovalíčková Veronika
[referent]
Schmidová Martina
[referent]
Slavík Jan
[referent] [Odbor interního auditu a kontroly]
Smolová Kateřina
[referent]
Snášelová Jitka
[nezařazeno]
Soukupová Zuzana
[vedoucí oddělení] [oddělení matrik]
Springerová Pavlína
[primátor]
Steinfeldová Ilona
[referent]
Stodůlková Hana
[referent]
Struha Pavel
[nezařazeno]
Stříteská Naděžda
[vedoucí oddělení]
Suchá Michaela
[referent] [oddělení matrik]
Svatoš Pavel
[nezařazeno]
Svobodová Jana
[referent] [oddělení matrik]
Šafránková Helena
[referent] [oddělení živnostenských oprávnění]
Šatalíková Helena
[referent]
Šedivková Hana
[referent]
Šimková Lucie
[referent]
Šlencová Šárka
[referent]
Šmídová Petra
[referent]
Šolcová Lucie
[nezařazeno]
Šolínová Marcela
[referent]
Špalková Marcela
[referent]
Štampfer Vladimír
[nezařazeno]
Šulc Luboš
[referent]
Šuranská Eva
[referent]
Tomášková Andrea
[referent] [oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel]
Tomková Dana
[referent]
Tošovská Radka Kateřina
[referent]
Tuharská Ladislava
[referent]
Učená Gabriela
[referent]
Ungvári Jana
[nezařazeno]
Vágnerová Pavla
[referent]
Valchař Karel
[nezařazeno]
Vaněk Michal
[referent]
Vaňková Renáta
[referent] [Odbor správní]
Vasserbauerová Ludmila
[referent]
Vavřinková Naděžda
[referent]
Vodičková Renata
[referent]
Vondrusová Dana
[referent] [oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel]
Vorlová Renata
[referent]
Zajícová Vlasta
[referent]
Zákravská Eva
[referent]
Zaplatílek Tomáš
[referent]
Zubrová Jana
[referent]
Zumr Petr
All
VIP
A
B
C
Č
D
E
F
G
H
Ch
J
K
L
M
N
O
P
R
Ř
S
Š
T
U
V
Z
last change:
czechpoint@cz
,
30.05.2024 08:53:18
Historization (status on the date )
Date:
History of changes
changes in last week
changes in last 2 weeks
from
to
(day.month.year)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
print
,
home
,
login
,
česky