tisk
,
kontakt
,
home
,
přihlásit
,
English
Vyhledávání:
obce dle názvu
subjekty dle názvu
osoby dle jména
zřiz. organizace dle názvu
na celém území ČR
na aktuálním území
home
>
Vysočina
> ORP
Nové Město na Moravě
> POÚ
Nové Město na Moravě
>
Nové Město na Moravě
Město Nové Město na Moravě
Záložky
Základní údaje
Statistika
Další údaje
Struktura organizace
Kontaktní osoby
Zřizované organizace
Správní obvody a úřady
Odkazy
Sestava dle 106/1999 Sb.
Mapa územního celku
Kontaktní osoby
Vše
VIP
A
B
C
Č
D
F
G
H
Ch
J
K
L
M
N
P
S
Š
T
U
V
W
Ž
Ambrožová Miroslava
[referent, pokladna] [Odbor finanční]
Bartošová Jana
[referent, Matrika, CzechPoint] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
Buchta Lubomír
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Buřvalová Marie
[referent, Sekretariát stavebního odboru, podatelna] [Kancelář vedoucího úřadu]
Coufalová Drahomíra
[referent, Státní správa a samospráva ve školství] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
Černý Libor
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Čolakovičová Iva
[referent, přestupkové řízení] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
Doležalová Bronislava
[referent, Živnostenský úřad, Czech Point] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
Drápalík Martin
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Dufek Petr
[referent, Registr vozidel a řidičů, zkušební komisař] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
Dvořáková Petra
[referent, Živnostenský úřad, Czech Point] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
Fialová Eva
[referent, Mzdová a personální agenda] [Kancelář vedoucího úřadu]
Fila Radek
[vedoucí odboru, vedoucí odboru, nebytové prostory] [Odbor správy majetku města]
Fila Radek
[referent, Vedoucí odboru, nebytové prostory]
Grepl Zbyněk
[vedoucí oddělení, Vedoucí oddělení] [Oddělení informatiky]
Hallerová Denisa
[referent, sekretariát vedení úřadu] [Kancelář vedoucího úřadu]
Hanych Petr
[tajemník] [Tajemník]
Hemza Miloš
[referent, Investice, opravy] [Odbor investic]
Homoková Jaroslava
[vedoucí oddělení, vedoucí oddělení, právní předpisy města, volby, pohledávky] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
Hradil Jiří
[nezařazeno, Velitel MP] [Městská policie]
Chmelařová Eva
[referent, CzechPoint, podatelna, informace] [Kancelář vedoucího úřadu]
Jamborová Lenka
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru, stavební úřad] [Odbor stavební a životního prostředí]
Jun Robert
[nezařazeno, strážník] [Městská policie]
Kadlec Zdeněk
[radní] [Zastupitelstvo města]
Kadlecová Ivana
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Kachlíková Ladislava
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Kempová Jiřina
[referent, St.správa ochrany přírody, krajiny a ovzduší, ZPF] [Odbor stavební a životního prostředí]
Klapačová Lenka
[referent, sociálně-právní ochrana dětí, kurátorka pro mládež] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
Komárová Simona
[referent, Evidence obyvatel, občan. průkazy, cest. doklady] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
Komínková Ilona
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Kos Petr
[nezařazeno, Krizové řízení, stát. správa odpad. hospodářství] [Odbor stavební a životního prostředí]
Kosek Ivan
[nezařazeno, strážník] [Městská policie]
Košík Jan
[nezařazeno, strážník] [Městská policie]
Košík Josef
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Kotovicová Lenka
[referent, pokladna, místní poplatky] [Odbor finanční]
Koudelová Zuzana
[referent, Právník města] [Odbor správy majetku města]
Koukolová Michaela
[nezařazeno, Odbor stavební a ŽP]
Koutník Jaroslav
[referent, interní audit a finanční kontrola] [Oddělení interního auditu a finanční kontroly]
Kramárová Andrea
[vedoucí odboru] [Odbor investic]
Krejčí Daniela
[referent, Vedoucí odboru] [Odbor správy majetku města]
Krejčí Tomáš
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Křížová Zelená Helena
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Kučerová Alena
[referent, účetnictví města] [Odbor finanční]
Laštovička František
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Lempera Jaroslav
[místostarosta, Místostarosta města] [Rada města]
Maděra Jiří
[radní] [Zastupitelstvo města]
Marek Stanislav
[1. místostarosta, Místostarosta města] [Zastupitelstvo města]
Miholová Pavlína
[referent, účetnictví příspěvkových organizací] [Odbor finanční]
Nevrklová Jana
[referent, Cestovní doklady, občanské průkazy, evidence obyv.] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
Nováková Olga
[referent, stavební úřad]
Novotný Ladislav
[nezařazeno, strážník] [Městská policie]
Pazour Petr
[vedoucí odboru, Vedoucí odboru, registr vozidel, zkušební komisař] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
Pejchalová Irena
[referent, Podatelna, informace] [Kancelář vedoucího úřadu]
Peňáz Pavel
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Procházková Pavla
[nezařazeno, strážník] [Městská policie]
Ptáček Petr
[referent, místní komunikace města, kamenolom] [Odbor správy majetku města]
Scheibová Alena
[referent, účetnictví příspěvkových organizací] [Odbor finanční]
Skalníková Rita
[referent, sociální péče a pomoci osobám v krizi, sociální kurátor] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
Slámová Martina
[referent, rozpočet města] [Odbor finanční]
Slámová Martina
[referent, Vedoucí odboru, rozpočet] [Odbor finanční]
Smetana Luboš
[referent, Registr vozidel a řidičů] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
Sokolíček Dan
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Staňková Renata
[referent, Občan. průkazy, evidence obyvatel, cestov. doklady] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
Stará Irena
[nezařazeno, úklid] [Odbor správy majetku města]
Stará Lenka
[referent, sekretariát vedení úřadu] [Kancelář vedoucího úřadu]
Stárková Andrea
[referent, Sociálně právní ochrany dětí a náhrad. rodin. péče] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
Svoboda Tomáš
[nezařazeno, strážník] [Městská policie]
Šandera Ondřej
[nezařazeno, jednatel společnosti]
Šandera Ondřej
[nezařazeno]
Šandera Ondřej
[nezařazeno]
Šmarda Michal
[starosta, Starosta] [Starosta]
Šoustarová Radka
[informatik, Správa software a hardware] [Oddělení informatiky]
Šrámková Markéta
[referent, pokladna, místní poplatky] [Odbor finanční]
Šreiber Jaroslav
[referent, investice a rozvoj] [Odbor investic]
Šustrová Helena
[radní] [Rada města]
Tomancová Ludmila
[referent, sociálně právní ochrana dětí] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
Tulisová Petra
[referent, registr vozidel a řidičů] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
Urbanec Luboš
[nezařazeno, strážník] [Městská policie]
Váhalová Marie
[referent, stavební úřad] [Odbor stavební a životního prostředí]
Vinklerová Taťána
[referent, Pozemky města] [Odbor správy majetku města]
Vlček Tomáš
[vedoucí odboru, vedoucí finančního odboru, rozpočet města] [Odbor finanční]
Vojta Pavel Michal
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Wolker Roman
[zastupitel] [Zastupitelstvo města]
Žáková Gabriela
[referent, Přestupkové řízení] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
Vše
VIP
A
B
C
Č
D
F
G
H
Ch
J
K
L
M
N
P
S
Š
T
U
V
W
Ž
poslední úprava:
kos@kr-vysocina
,
27.09.2023 13:01:10
Historizace (stav k datu)
Datum:
Historie změn
změny za poslední týden
změny za poslední dva týdny
od
do
(den.měsíc.rok)
Copyright © 2003 - 2024 -
Asociace krajů ČR
,
Marbes consulting s.r.o.
-
technická podpora
,
tisk
,
home
,
přihlásit
,
English