Contacts
- Ambrožová Miroslava [referent, pokladna] [Odbor finanční]
- Bartošová Jana [referent, Matrika, CzechPoint] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
- Buchta Lubomír [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Buřvalová Marie [referent, Sekretariát stavebního odboru, podatelna] [Kancelář vedoucího úřadu]
- Coufalová Drahomíra [referent, Státní správa a samospráva ve školství] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
- Černý Libor [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Čolakovičová Iva [referent, přestupkové řízení] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
- Doležalová Bronislava [referent, Živnostenský úřad, Czech Point] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
- Drápalík Martin [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Dufek Petr [referent, Registr vozidel a řidičů, zkušební komisař] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
- Dvořáková Petra [referent, Živnostenský úřad, Czech Point] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
- Fialová Eva [referent, Mzdová a personální agenda] [Kancelář vedoucího úřadu]
- Fila Radek [referent, Vedoucí odboru, nebytové prostory]
- Fila Radek [vedoucí odboru, vedoucí odboru, nebytové prostory] [Odbor správy majetku města]
- Grepl Zbyněk [vedoucí oddělení, Vedoucí oddělení] [Oddělení informatiky]
- Hallerová Denisa [referent, sekretariát vedení úřadu] [Kancelář vedoucího úřadu]
- Hanych Petr [tajemník] [Tajemník]
- Hemza Miloš [referent, Investice, opravy] [Odbor investic]
- Homoková Jaroslava [vedoucí oddělení, vedoucí oddělení, právní předpisy města, volby, pohledávky] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
- Hradil Jiří [nezařazeno, Velitel MP] [Městská policie]
- Chmelařová Eva [referent, CzechPoint, podatelna, informace] [Kancelář vedoucího úřadu]
- Jamborová Lenka [vedoucí odboru, Vedoucí odboru, stavební úřad] [Odbor stavební a životního prostředí]
- Jun Robert [nezařazeno, strážník] [Městská policie]
- Kadlec Zdeněk [radní] [Zastupitelstvo města]
- Kadlecová Ivana [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Kachlíková Ladislava [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Kempová Jiřina [referent, St.správa ochrany přírody, krajiny a ovzduší, ZPF] [Odbor stavební a životního prostředí]
- Klapačová Lenka [referent, sociálně-právní ochrana dětí, kurátorka pro mládež] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
- Komárová Simona [referent, Evidence obyvatel, občan. průkazy, cest. doklady] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
- Komínková Ilona [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Kos Petr [nezařazeno, Krizové řízení, stát. správa odpad. hospodářství] [Odbor stavební a životního prostředí]
- Kosek Ivan [nezařazeno, strážník] [Městská policie]
- Košík Jan [nezařazeno, strážník] [Městská policie]
- Košík Josef [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Kotovicová Lenka [referent, pokladna, místní poplatky] [Odbor finanční]
- Koudelová Zuzana [referent, Právník města] [Odbor správy majetku města]
- Koukolová Michaela [nezařazeno, Odbor stavební a ŽP]
- Koutník Jaroslav [referent, interní audit a finanční kontrola] [Oddělení interního auditu a finanční kontroly]
- Kramárová Andrea [vedoucí odboru] [Odbor investic]
- Krejčí Daniela [referent, Vedoucí odboru] [Odbor správy majetku města]
- Krejčí Tomáš [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Křížová Zelená Helena [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Kučerová Alena [referent, účetnictví města] [Odbor finanční]
- Laštovička František [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Lempera Jaroslav [místostarosta, Místostarosta města] [Rada města]
- Maděra Jiří [radní] [Zastupitelstvo města]
- Marek Stanislav [1. místostarosta, Místostarosta města] [Zastupitelstvo města]
- Miholová Pavlína [referent, účetnictví příspěvkových organizací] [Odbor finanční]
- Nevrklová Jana [referent, Cestovní doklady, občanské průkazy, evidence obyv.] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
- Nováková Olga [referent, stavební úřad]
- Novotný Ladislav [nezařazeno, strážník] [Městská policie]
- Pazour Petr [vedoucí odboru, Vedoucí odboru, registr vozidel, zkušební komisař] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
- Pejchalová Irena [referent, Podatelna, informace] [Kancelář vedoucího úřadu]
- Peňáz Pavel [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Procházková Pavla [nezařazeno, strážník] [Městská policie]
- Ptáček Petr [referent, místní komunikace města, kamenolom] [Odbor správy majetku města]
- Scheibová Alena [referent, účetnictví příspěvkových organizací] [Odbor finanční]
- Skalníková Rita [referent, sociální péče a pomoci osobám v krizi, sociální kurátor] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
- Slámová Martina [referent, Vedoucí odboru, rozpočet] [Odbor finanční]
- Slámová Martina [referent, rozpočet města] [Odbor finanční]
- Smetana Luboš [referent, Registr vozidel a řidičů] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
- Sokolíček Dan [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Staňková Renata [referent, Občan. průkazy, evidence obyvatel, cestov. doklady] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
- Stará Irena [nezařazeno, úklid] [Odbor správy majetku města]
- Stará Lenka [referent, sekretariát vedení úřadu] [Kancelář vedoucího úřadu]
- Stárková Andrea [referent, Sociálně právní ochrany dětí a náhrad. rodin. péče] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
- Svoboda Tomáš [nezařazeno, strážník] [Městská policie]
- Šandera Ondřej [nezařazeno]
- Šandera Ondřej [nezařazeno]
- Šandera Ondřej [nezařazeno, jednatel společnosti]
- Šmarda Michal [starosta, Starosta] [Starosta]
- Šoustarová Radka [informatik, Správa software a hardware] [Oddělení informatiky]
- Šrámková Markéta [referent, pokladna, místní poplatky] [Odbor finanční]
- Šreiber Jaroslav [referent, investice a rozvoj] [Odbor investic]
- Šustrová Helena [radní] [Rada města]
- Tomancová Ludmila [referent, sociálně právní ochrana dětí] [Odbor školství kultury a sociálních věcí]
- Tulisová Petra [referent, registr vozidel a řidičů] [Odbor dopravy a vnitřních věcí]
- Urbanec Luboš [nezařazeno, strážník] [Městská policie]
- Váhalová Marie [referent, stavební úřad] [Odbor stavební a životního prostředí]
- Vinklerová Taťána [referent, Pozemky města] [Odbor správy majetku města]
- Vlček Tomáš [vedoucí odboru, vedoucí finančního odboru, rozpočet města] [Odbor finanční]
- Vojta Pavel Michal [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Wolker Roman [zastupitel] [Zastupitelstvo města]
- Žáková Gabriela [referent, Přestupkové řízení] [Oddělení právní a živnostenského úřadu]
last change: kos@kr-vysocina, 27.09.2023 13:01:10